ZOIA KRUKOVSKYA LAGERKRANS, olja på pannå, signerad.

Blomsterstilleben. 55x46 cm. Skaderapport Sedvanligt ytslitage.

Utropspris: 2 920 SEK

Region: Västra Götaland

Inlagd: 2012-12-29 23:23 CET

Tid på Barnebys: 480 dagar

Avslutades: 29 december 2012

Liknande auktioner som passar din sökning "ZOIA KRUKOVSKYA LAGERKRANS, olja på pannå, signerad."

Avslutade auktioner som passar din sökning "ZOIA KRUKOVSKYA LAGERKRANS, olja på pannå, signerad."

Gottfrid Olsson, 1890-1979 (BUS), olja på duk.

Gottfrid Olsson, 1890-1979 (BUS), olja på duk. Signerad. Vintermotiv, 54 x 66. JH Transport erbjuder transport av denna vara till en kostnad av DKK 300 + dansk moms till JH's lager i Odense eller Ishöj, Danmark.

Utropspris: 6 650 SEK

Avslutades: 13 maj 2011

Mer info: "Gottfrid Olsson, 1890-1979 (BUS), olja på duk."

Louis Lassalle oljemålning

LASSALLE, Louis (1810-1870): Herdepojke hund och får, signerad, Louis Lassalle, olja på pannå, 40x31 cm

Utropspris: 7 800 SEK

Avslutades: 28 december 2012

Mer info: "Louis Lassalle oljemålning"

Gustaf Magnusson olja

MAGNUSSON, Gustaf (1890-1957): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Gust Magnusson 1941, olja på pannå, 60x49 cm

Utropspris: 1 170 SEK

Avslutades: 28 december 2012

Mer info: "Gustaf Magnusson olja"