Sökresultat för: "

Auktioner i Stockholm

"

Hårprydnad i silver

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 800 SEK

Auktionen avslutas: 5 dagar kvar

Mer info: "Hårprydnad i silver"

SLIPSHÅLLARE, 18K

Aktuellt pris: 500 SEK

Utropspris: 600 SEK

Auktionen avslutas: 10 tim 32 min kvar

Mer info: "SLIPSHÅLLARE, 18K"

Herrkostym Corneliani

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 1 000 SEK

Auktionen avslutas: 13 tim 2 min kvar

Mer info: "Herrkostym Corneliani"

MAURICE BLANCHARD Akvarell, signerad.

Paris. Bildstrl. 23x32....

Aktuellt pris: 950 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 10 tim 27 min kvar

Mer info: "MAURICE BLANCHARD Akvarell, signerad."

Ringar halskedja guld

Aktuellt pris: 2 000 SEK

Utropspris: 2 500 SEK

Auktionen avslutas: 14 tim 17 min kvar

Mer info: "Ringar halskedja guld"