Sökresultat för: "

Auktioner i Västra Götaland

"

BIBLIOTEKSSTEGE 1900-tal.

Aktuellt pris: 550 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 8 dagar kvar

Mer info: "BIBLIOTEKSSTEGE 1900-tal."

BODIL HEDLUND, olja på duk, sign.

Komposition, 75x65 cm....

Aktuellt pris: 1 000 SEK

Utropspris: 4 000 SEK

Auktionen avslutas: 5 dagar kvar

Mer info: "BODIL HEDLUND, olja på duk, sign."

STOL Sent 1900-tal.

Aktuellt pris: 2 390 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 22 tim 34 min kvar

Mer info: "STOL Sent 1900-tal."