Sökresultat för: "

Auktioner i Västra Götaland

"

MARTIN POSER. Olja på duk, signerad.

Göteborgshamn, 38 x 42 cm....

Aktuellt pris: 600 SEK

Utropspris: 1 000 SEK

Auktionen avslutas: 14 tim 46 min kvar

Mer info: "MARTIN POSER. Olja på duk, signerad."

VÄGGHYLLA, 1900-tal.

Aktuellt pris:

Utropspris: 600 SEK

Auktionen avslutas: 14 tim 42 min kvar

Mer info: "VÄGGHYLLA, 1900-tal."

DEKOR, 1900-tal.

Aktuellt pris:

Utropspris: 1 000 SEK

Auktionen avslutas: 5 dagar kvar

Mer info: "DEKOR, 1900-tal."

LEKSAK Brons, 1900-tal.

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 3 dagar kvar

Mer info: "LEKSAK Brons, 1900-tal."