Sökresultat för: "

Auktioner i Östergötland

"

KANONKULOR 2 st, järn, 1700-tal.

Diameter 11-12 cm....

Aktuellt pris: 1 500 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 3 dagar kvar

Mer info: "KANONKULOR 2 st, järn, 1700-tal."

BÖRJE HEDLUND Olja på pannå, signerad.

Landskap. 37 x 45 cm....

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 2 000 SEK

Auktionen avslutas: 11 dagar kvar

Mer info: "BÖRJE HEDLUND Olja på pannå, signerad."

GOLVLAMPA "Jack", Tom Dixon, 2000-tal.

Vit plast. Höjd ca 60 cm....

Aktuellt pris: 1 200 SEK

Utropspris: 2 000 SEK

Auktionen avslutas: 4 dagar kvar

Mer info: "GOLVLAMPA "Jack", Tom Dixon, 2000-tal."