Sökresultat för: "

Auktioner inom speglar

"

SPEGEL, förgylld, 1900-tal.

Höjd 83 cm, bredd 62 cm....

Aktuellt pris:

Utropspris: 1 000 SEK

Auktionen avslutas: 8 dagar kvar

Mer info: "SPEGEL, förgylld, 1900-tal."

SPEGEL

Rektangulär, 74x104...

Aktuellt pris: 100 SEK

Utropspris: 500 SEK

Auktionen avslutas: 2 dagar kvar

Mer info: "SPEGEL"

SPEGEL

Aktuellt pris: 250 SEK

Utropspris: 800 SEK

Mer info: "SPEGEL"

Trymåspegel

H:239cm B:93...

Aktuellt pris: 900 SEK

Utropspris: 50 SEK

Auktionen avslutas: 1 dag kvar

Mer info: "Trymåspegel"

SPEGEL

Oval, höjd: 51...

Aktuellt pris: 100 SEK

Utropspris: 500 SEK

Mer info: "SPEGEL"

Avslutade auktioner som passar din sökning din sökning

SPEGEL Karl Johan, höjd: 166

...

Utropspris: 660 SEK

Avslutades: 18 februari 2012

Mer info: "SPEGEL Karl Johan, höjd: 166"