Sökresultat för: "

Auktioner inom speglar

"

SPEGEL Danmark, 1900-talets mitt.

Teak. 120 x 48 cm....

Aktuellt pris: 400 SEK

Utropspris: 1 500 SEK

Auktionen avslutas: 4 dagar kvar

Mer info: "SPEGEL Danmark, 1900-talets mitt."

Spegellampett 1700-tal

Aktuellt pris: 350 SEK

Utropspris: 4 000 SEK

Auktionen avslutas: 6 dagar kvar

Mer info: "Spegellampett 1700-tal"

Spegel, träram med pyramidhörn

Mått 110x50 cm....

Aktuellt pris:

Utropspris: 50 SEK

Auktionen avslutas: 2 dagar kvar

Mer info: "Spegel, träram med pyramidhörn"

SPEGELTRYMÅ

Aktuellt pris: 1 400 SEK

Utropspris: 2 000 SEK

Auktionen avslutas: 3 dagar kvar

Mer info: "SPEGELTRYMÅ"

SPEGEL

Förgylld, höjd: 98, skadad...

Aktuellt pris: 250 SEK

Utropspris: 800 SEK

Mer info: "SPEGEL"

Bordsspegel gustaviansk

Aktuellt pris: 350 SEK

Utropspris: 3 000 SEK

Auktionen avslutas: 7 dagar kvar

Mer info: "Bordsspegel gustaviansk"

SPEGEL Karl Johan, 1800-tal.

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 2 000 SEK

Auktionen avslutas: 8 dagar kvar

Mer info: "SPEGEL Karl Johan, 1800-tal."

Avslutade auktioner som passar din sökning din sökning

SPEGEL Karl Johan, höjd: 166

...

Utropspris: 660 SEK

Avslutades: 18 februari 2012

Mer info: "SPEGEL Karl Johan, höjd: 166"