Sökresultat för: "

Auktioner

"

KARAFFER

2 st, Kristall...

Aktuellt pris: 100 SEK

Utropspris: 400 SEK

Auktionen avslutas: 4 dagar kvar

Mer info: "KARAFFER"

KARL BERGMAN Olja på duk. Signerad.

Hamnmotiv. 31,53,8....

Aktuellt pris: 300 SEK

Utropspris: 3 000 SEK

Auktionen avslutas: 2 dagar kvar

Mer info: "KARL BERGMAN Olja på duk. Signerad."

TULPANVAS Porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Blåvit dekor. Höjd 25 cm....

Aktuellt pris: 3 000 SEK

Utropspris: 4 000 SEK

Auktionen avslutas: 22 tim 2 min kvar

Mer info: "TULPANVAS Porslin, Kina, 1800/1900-tal."

ARMBAND 18 k guld. Vikt ca 20 g.

X-länk. Längd ca 18 cm....

Aktuellt pris: 2 500 SEK

Utropspris: 4 000 SEK

Auktionen avslutas: 8 dagar kvar

Mer info: "ARMBAND 18 k guld. Vikt ca 20 g."

TEKANNA

Aktuellt pris:

Utropspris: 300 SEK

Auktionen avslutas: 12 dagar kvar

Mer info: "TEKANNA"

KEDJA, 18K

Aktuellt pris: 19 000 SEK

Utropspris: 21 900 SEK

Auktionen avslutas: 1 dag kvar

Mer info: "KEDJA, 18K"