Sortera efter
Filter
Sortera efter
Utropspris/Pris
Pris ej angivet - 162,014 SEK
Land
Kategori
Auktionshus/Handlare
  • Visa allt
Fast Pris/Auktion
AXEL ELFSTRAND. Fat i lergods med blomdekor, signerad AE Sjöbo och
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland.
Ny!
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
Ej ansluten kund Auktionshuset Gomér&Andersson
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
HÖRNSKÅP, 1700 tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,500 SEK
SEKRETÄR, Ikea,1950/60-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,500 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,500 SEK
URVERK, Allmoge, Västergötland, 16/1700-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
2,000 SEK
Ej ansluten kund Halmstads Auktionskammare
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
2,000 SEK
PALLAR, 2 st, allmoge, 1800-tal.
Ny!
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
BYRÅ, allmoge, 1800 tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,800 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
1,800 SEK
SILLTUNNA och KONT, 1800-tal.
Kort tid kvar!
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
800 SEK
Ej ansluten kund Växjö Auktionskammare
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
800 SEK
POTTSTOL allmoge.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
800 SEK
Ej ansluten kund Auktionsverket Engelholm
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
800 SEK
SKRIN, allmoge, 1800-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
Garnvinda sekelskiftet 1900
SE
SE
SE
175 SEK
Ej ansluten kund Refurn
SE
SE
SE
175 SEK
KORG, tidigt 1900-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
Ej ansluten kund Auktionshuset Thelin & Johansson
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
STÖVELKNEKT, trä, 1800-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
500 SEK
SLAKTBÄNK, 1800-tal.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK
ALLMOGE, 9 delar, bl.a KOPPAR.
SE
SE
SE
Visa bud Utrop
400 SEK