OIDENTIFIERAD KONSTNÄR olja på duk, signerad

39x60cm.

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

"Paysage, Méditerranéen"
Såld

"Paysage, Méditerranéen"

Slutpris
16,093,439 SEK

Peter Paul Rubens
Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Corteo
Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK

Alfred Sisley, Le Parc
Såld

Alfred Sisley, Le Parc

Slutpris
14,100,000 SEK

"Söndagsmorgon"
Såld

"Söndagsmorgon"

Slutpris
12,875,000 SEK

Scandinavian Beauty
Såld

Scandinavian Beauty

Slutpris
12,168,771 SEK

"Nez Long et Chaise Septembre"
Såld

Slutpris
12,345,269 SEK