Fiol med stråke
Fiol med stråke

Fiol med stråke

1900-talets första hälft (bruksslitage, stråken med äldre lagning)

Sålda föremål

Fiol
Såld

Fiol

Slutpris
64,000 SEK

Violin
Såld

Violin

Slutpris
81,000 SEK

Steinway & Sons, baby grand flygel
Såld
Italiensk fiol Andrea Castagneri
Såld
Tenorsaxofon
Såld

Tenorsaxofon

Slutpris
45,000 SEK

Fioler
Såld

Fioler

Slutpris
34,100 SEK

Elgitarr
Såld

Elgitarr

Slutpris
36,500 SEK

Fiol, Med stråke
Såld

Fiol, Med stråke

Slutpris
52,000 SEK

FIOL
Såld

FIOL

Slutpris
52,000 SEK

FIOLER, 2 st, 1900-tal.
Såld

FIOLER, 2 st, 1900-tal.

Slutpris
30,700 SEK