BARNSLAGBORD, 1800-tal
BARNSLAGBORD, 1800-tal

BARNSLAGBORD, 1800-tal

Visa bud Utrop
1,500 SEK

Bredd 65 cm, längd 35+44+44 cm, höjd 53 cm. Låda i sarg. Bruksslitage.
Visa bud Utrop
1,500 SEK