Charles Roka
Charles Roka

Charles Roka

Visa bud Utrop
6,500 SEK

CHARLES ROKA (1912-1999): Porträtt, signerad Roka, olja på duk, ca 80x64 cm
Visa bud Utrop
6,500 SEK