Erik Abrahamsson
Erik Abrahamsson

Erik Abrahamsson

Visa bud Utrop
4,000 SEK

ERIK ABRAHAMSSON, olja på duk, signerad.
Visa bud Utrop
4,000 SEK

Sålda föremål

Glory to the CPSU, 1975 – Erik Bulatov
Såld
, 1989 – Erik Bulatov
Såld

, 1989 – Erik Bulatov

Slutpris
11,608,389 SEK

Anders Zorn, Reflexer
Såld

Anders Zorn, Reflexer

Slutpris
12,000,000 SEK

Såld

Slutpris
8,600,000 SEK

Erik Bulatov (b. 1933)
Såld

Erik Bulatov (b. 1933)

Slutpris
2,715,758 SEK

Street at Night, 1966 – Erik Bulatov
Såld
Gösta Adrian-Nilsson, Kavallerister
Såld
City at Night, 1967 – Erik Bulatov
Såld
Erik Bulatov (b. 1933)
Såld

Erik Bulatov (b. 1933)

Slutpris
1,627,091 SEK