BARBRO JÖNSSON. "Bröllopsresan", färglitografi signerad -78.

255/260, ramstorlek 65 x 72 cm.

Sålda föremål

Såld
"Nez Long et Chaise Septembre"
Såld

Slutpris
12,345,269 SEK

Stormlandskap
Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK

Ivanov, Alexander Andreivich
Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

"Le linge qui sèche"
Såld

"Le linge qui sèche"

Slutpris
10,872,269 SEK

"En Eva"
Såld

"En Eva"

Slutpris
10,575,000 SEK

"Packis i stranden"
Såld

"Packis i stranden"

Slutpris
8,400,000 SEK

Såld

Slutpris
6,400,000 SEK

Ivan Ivanovitch Shishkin
Såld

Ivan Ivanovitch Shishkin

Slutpris
7,300,000 SEK