Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Madeleine Pyk

Visa bud Utrop
3,000 SEK

MADELEINE PYK, färglitografi, 1974, signerad med blyerts och numrerad 126/200.
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål