Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal

Skåp, 1800-tal

Visa bud Utrop
1,500 SEK

Underdel med 6 st utdragslådor, överdel med dörrpar i glas med bakomliggande hyllplan, bruksslitage, 105 x 43, höjd ca. 195 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK