Collage/blandteknik, Carmen Paas (f. 1966)

Carmen Paas (f. 1966), Sverige. "Dance improvisation". Signerad, daterad 2016. Mixed media collage, 150x110 cm

Sålda föremål

Three Studies of George Dyer
Såld

Three Studies of George Dyer

Slutpris
323,315,022 SEK

Grande femme II
Såld

Grande femme II

Slutpris
239,610,150 SEK

Arbres et maisons au bord de l'eau
Såld

Slutpris
102,029,721 SEK

SANYU 常玉 (1901-1966)
Såld

SANYU 常玉 (1901-1966)

Slutpris
87,755,063 SEK

Hans Hofmann (1880-1966) Lava
Såld

Hans Hofmann (1880-1966) Lava

Slutpris
74,205,712 SEK

Black Venus
Såld

Black Venus

Slutpris
52,929,113 SEK

F 88
Såld

F 88

Slutpris
38,849,332 SEK