SPELDOSA, J.H. Heller, Bern, Schweiz, 1800-talets slut.

Fodral i mahogny. Spelverket märkt JH Heller. Numrerad 8366. 44 x 21 x 16 cm.
Visa bud Utrop
4,000 SEK