Knivar
Knivar

Knivar

Visa bud Utrop
3,000 SEK

KNIVAR, 5 st, 18/1900-tal, bestående av 1 A.J. Westersson, Eskilstuna. 1800-talets slut, mönsterskuret skaft, 1 J martiini, 1900-talets slut, Finland, skaft i björk, 2 Erik Frost, Mora, laminerat stål, samt 1 omärkt kniv, längd ca 17-25 cm
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål

Knivar
Såld

Knivar

Slutpris
80,000 SEK

Kniv
Såld

Kniv

Slutpris
45,000 SEK

Knivpistol
Såld

Knivpistol

Slutpris
30,000 SEK

Kindjal
Såld

Kindjal

Slutpris
33,000 SEK

Knivar porfyrskaft
Såld

Knivar porfyrskaft

Slutpris
24,000 SEK