Ed Finnell fotografi föreställande Paul McCartney

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Paul McCartney, Wings Over America Tour, Los Angeles, 21 Juni 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt fotografi, ca 50,5x40,5 cm
Visa bud Utrop
2,500 SEK