Äggbåt - Gerald Steffe
Äggbåt - Gerald Steffe

Äggbåt - Gerald Steffe

2,700 SEK

Information: Mått: 35 x 27 cm Teknik: handkolorerad etsning Mått: 35 x 27 cm Teknik: handkolorerad etsning Upplaga: 20 exemplar numrerade 1/20 – 20/20. Signerad av konstnären. Pris: 2700 kr Med ram: 3300 kr
2,700 SEK