Akvarell och Tusch Kina
Akvarell och Tusch Kina

Akvarell och Tusch Kina

Visa bud Utrop
1,500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (2) Kompositioner, tusch på papper, resp akvarell, Kina, kalligrafi, sigill, ca 29x29 resp 66x42 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK