Ann Makander serigrafi
Ann Makander serigrafi

Ann Makander serigrafi

Visa bud Utrop
1,500 SEK

ANN MAKANDER (född 1954): "Synkoper", signerad ''Ann Makander'', daterad -85 och numrerad 15/160, serigrafi, bladstorlek ca 64.5x62.5 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK