Appliquer barockstil
Appliquer barockstil

Appliquer barockstil

Visa bud Utrop
8,000 SEK

APPLIQUER, ett par, barockstil, Frankrike 1900-tal, för tre ljus, förgylld brons, dekor av bérainornamentik, S-formade ljusarmar, höjd 52 cm PROVENIENS: Stopalo
Visa bud Utrop
8,000 SEK