ARMBANDSUR, Must de Cartier, Tank, förgyllt silver, manuell.1980-tal.

Damur 20,5 x 28 mm Serie nr. 29757/3 Boett nr. 3231875 Mineralglas Läderband, ej original Cert februari 1982.
Visa bud Utrop
3,000 SEK

Sålda föremål