MATTA, Isfahan, 482 x 320, Signerad Keshan Lahiji

Obetydligt ytslitage.
Visa bud Utrop
15,000 SEK

Sålda föremål

A SILK ISFAHAN RUG
Såld

A SILK ISFAHAN RUG

Slutpris
26,729,703 SEK

AN ISFAHAN CARPET
Såld

AN ISFAHAN CARPET

Slutpris
10,589,148 SEK

Pablo Picasso
Såld

Pablo Picasso

Slutpris
8,600,000 SEK

Isfahan Iran
Såld

Isfahan Iran

Slutpris
5,588,050 SEK

Silk Heriz Persian Rug 19th Century
Såld
AN ISFAHAN CARPET
Såld

AN ISFAHAN CARPET

Slutpris
2,474,100 SEK

AN ISFAHAN CARPET
Såld

AN ISFAHAN CARPET

Slutpris
2,611,822 SEK

AN ISFAHAN CARPET
Såld

AN ISFAHAN CARPET

Slutpris
1,793,207 SEK

AN ISFAHAN CARPET
Såld

AN ISFAHAN CARPET

Slutpris
1,793,207 SEK

Agra carpet, 14.0 x 11.2
Såld

Agra carpet, 14.0 x 11.2

Slutpris
1,747,698 SEK

RARE SALOR ENSI, Turkestan, circa 1800;
Såld