BANKETT/PIANOPALL 1900-talets första hälft

BANKETT/PIANOPALL 1900-talets första hälft, ek, dyna klädd med svart konstskinn, med låda, H 48/67, L 94, B 34 (cm) bruksslitage, skavmärken.