Barnsabel
Barnsabel

Barnsabel

Visa bud Utrop
1,000 SEK

BARNSABEL, 1800-tal, sannolikt Preussen, sabelfäste med genombruten parerplåt med kejsar Vilhelm II:s profil, förnicklad balja, bärremmar, längd 60 cm PROVENIENS: Stopalo
Visa bud Utrop
1,000 SEK

Sålda föremål