Bengt Orup litografi
Bengt Orup litografi

Bengt Orup litografi

Visa bud Utrop
1,500 SEK

BENGT ORUP (1919-1996): Abstrakt komposition, litografi, signerad samt numrerad 186/235, motivmått ca 46x60 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK