BEVERLOO CORNEILLE. Komposition, etsning, signerad och numrerad 23/80.

BEVERLOO CORNEILLE. Komposition, etsning, signerad och numrerad 23/80. Plåtstorlek ca 31 x 22 cm.
SE
Stockholm, SE
SE
Utrop
1,500 SEK
Tracking Pixel

Öka synligheten för din kommande auktion på Barnebys!