Blå drömpyramid - Ardy Strüwer

4,250 SEK

Information: Mått: 62 x 86 cm Teknik: Litografi Upplaga: 225 ex numrerade 1/225 – 225/225. Mått: 62 x 86 cm Teknik: Litografi Upplaga: 225 ex numrerade 1/225 – 225/225. Mått: 62 x 86 cm Teknik: Litografi Upplaga: 225 ex numrerade 1/225 – 225/225. Signerad av konstnären. Pris: 4250 kr Med ram: 5750 kr
4,250 SEK

Sålda föremål

Le Pyrogène et le quotidien Gil Blas
Såld
"Blå Madonna"
Såld

"Blå Madonna"

Slutpris
6,703,394 SEK

Den blå skutan
Såld

Den blå skutan

Slutpris
4,188,962 SEK

"Blå Eva"
Såld

"Blå Eva"

Slutpris
3,009,928 SEK

BLAS DE LEDESMA* (active 1602-1614)
Såld
L'homme au Gil Blas
Såld

L'homme au Gil Blas

Slutpris
1,378,819 SEK

"Blå husarer"
Såld

"Blå husarer"

Slutpris
1,018,715 SEK

"Sonnentropfen"
Såld

"Sonnentropfen"

Slutpris
963,160 SEK

ROMANTIC LANDSCAPE
Såld

ROMANTIC LANDSCAPE

Slutpris
770,700 SEK