Blomsterkängor - Caroline af Ugglas

17,000 SEK

Information: Upplaga: 150 röda exemplar numrerade 1/150 – 150/150, 150 vita exemplar numrerade 1/150 – 150/150. Tillverkade hos Kosta Boda år 2015-2016. Storlek: 26 x 26 cm respektive 26 x 26 cm Vikt: 2,9 kg st Samtliga exemplar är numrerade och signerade av konstnären. Pris: 17 000 kr för de två skulpturerna. Kan även köpas separat för 9500 kr styck.
17,000 SEK