Blomsterstilleben - Lennart Jirlow

6,000 SEK

Information: Information: Litografi Mått: 76 x 54 cm Upplaga: 400 ex numrerad 1/400 – 400/400. Signerad av konstnären. Pris: 6000 kr Med ram: 7500 kr
6,000 SEK

Sålda föremål

Eric Hallström, Karlbergs ridbana
Såld
Franz Xaver Petter
Såld

Franz Xaver Petter

Slutpris
1,300,000 SEK

"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
988,600 SEK

"Kontraster II"
Såld

"Kontraster II"

Slutpris
636,055 SEK

"Kontraster I"
Såld

"Kontraster I"

Slutpris
562,500 SEK

Cykeltur i Provence
Såld

Cykeltur i Provence

Slutpris
636,729 SEK

Blomsterstilleben
Såld

Blomsterstilleben

Slutpris
611,586 SEK

Olle Hjortzberg
Såld

Olle Hjortzberg

Slutpris
400,000 SEK