Bojaner Kina 1800-tal
Bojaner Kina 1800-tal

Bojaner Kina 1800-tal

Visa bud Utrop
1,500 SEK

BOJANER, 2 st, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av dubbla lyckotecken samt lotusslingor i underglasyrblått, höjd ca 23-25 cm
Visa bud Utrop
1,500 SEK