Bordspendyl Restauration
Bordspendyl Restauration

Bordspendyl Restauration

Visa bud Utrop
8,000 SEK

BORDSPENDYL, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgyllds brons samt malakitimitation, postament med fötter i form av bevingade kvinnor, lunettformat urhus omgivet av Amor och Psyke, urtavla med romerska siffror, hel- och halvslag, nyckel och pendel medföljer, höjd 61 cm PROVENIENS: Stopalo
Visa bud Utrop
8,000 SEK