BYRÅER, 2 st, "Öresund" Börge Mogensen. 1960-tal.

Fanerat med ek och teak. En med åtta lådvarv samt en med fyra lådvarv. Bredd 137. djup 47,5, höjd 65,5 cm. Samt Bredd 68,5, djup 47,5, höjd 65,5 cm.
Visa bud Utrop
4,000 SEK