VÄRJA, svensk, 1800-talets slut, samt bälte av Sporrong, 1900-tal.

Fäste av förgylld mässing, dekor av tre kronor och monogram. Längd 103 cm. Bältet märkt Sporrong.
Visa bud Utrop
3,000 SEK