CARL FREDRIK REUTERSWÄRD. "MEDIUM MEMORY".

Utrop
500 SEK
Ej ansluten kund Crafoord Auktioner

Signerad och numrerad 45/125, litografi, bladmått 65x50 cm.
Utrop
500 SEK

Sålda föremål

Nature morte
Såld

Nature morte

Slutpris
68,080,863 SEK

Ste. Hilaire
Såld

Ste. Hilaire

Slutpris
55,791,811 SEK

Black Venus
Såld

Black Venus

Slutpris
52,929,113 SEK

Memories of / Moments With You
Såld

Slutpris
30,723,898 SEK

Concetto spaziale
Såld

Concetto spaziale

Slutpris
35,865,315 SEK

Memory Ware Flat #29
Såld

Memory Ware Flat #29

Slutpris
26,211,660 SEK

Memory Ware Flat #29
Såld

Memory Ware Flat #29

Slutpris
19,259,667 SEK

Black Still Life with Yellow Orchid
Såld
Untitled
Såld

Untitled

Slutpris
15,872,175 SEK