CONNY BURMAN. Landskap med sjö, akvarell, signerad.

Bildmått 18 x 26,5 cm.

Sålda föremål

Såld
Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Peter Paul Rubens
Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Reveil, Boulevard Clichy
Såld

Reveil, Boulevard Clichy

Slutpris
15,290,000 SEK

"Dalaröklippor II" ("I skärgården")
Såld
"Nez Long et Chaise Septembre"
Såld

Slutpris
12,345,269 SEK

Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK

Såld

"Sommar"

Slutpris
11,725,000 SEK

Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Såld

"Le linge qui sèche"

Slutpris
10,872,269 SEK

Såld

"Kapprodd"

Slutpris
13,687,500 SEK