Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "The Thin White Duke", Station To Station Tour, Los Angeles 9 Februari 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 8/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm
Visa bud Utrop
2,500 SEK