Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Mick Taylor & Charie Watts, Rolling Stones, "Exile on Main Street Tour", Los Angeles, 11 Juni 1972, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Visa bud Utrop
2,500 SEK

Sålda föremål

ED RUSCHA (NÉ EN 1937)
Såld

ED RUSCHA (NÉ EN 1937)

Slutpris
2,859,747 SEK

Rolling over horse
Såld

Rolling over horse

Slutpris
1,477,483 SEK

Ed Ruscha (b. 1937)
Såld

Ed Ruscha (b. 1937)

Slutpris
1,417,920 SEK

Gasoline Stations, 1962 – Ed Ruscha
Såld
Såld

ED RUSCHA

Slutpris
718,861 SEK

Såld

RUDOLF KOPPITZ

Slutpris
832,860 SEK

Såld
Såld