Elgitarr Gibson Sonex-180
Elgitarr Gibson Sonex-180

Elgitarr Gibson Sonex-180

6,995 SEK

Elgitarr Gibson Sonex-180 Deluxe made in USA snr. 82662615, 1982, utbytta skruvar i plektrumskydd, krackelerad lack, något slitage på lack/ nagg, saknar
6,995 SEK

Sålda föremål