Etsningar 1700-talets slut

LOUIS BRION DE LA TOUR (1743-1803): gravyrer, 2 st, föreställande 2 astrolabier, handkolorerade etsningar, mått ca 36x49,5 cm
Visa bud Utrop
3,000 SEK