Ewa Rudling fotografi föreställane Frank Zappa

EWA RUDLING (född 1936): "Frank Zappa", signerad Ewa Rudling och numrerad 4/30 på baksidan, c-print, ca 45,5x30,5 cm; Ewa Rudling om FRANK ZAPPA i Göteborg: "- drog upp mig på scenen så att jag blev en del i hans show. Musiken var medryckande. Dansade runt med min kamera och följde med på flera konserter" Skador: Oramat fotografi
Visa bud Utrop
4,000 SEK

Sålda föremål

ROBERT FRANK (B. 1924)
Såld

ROBERT FRANK (B. 1924)

Slutpris
4,330,305 SEK

Robert Frank (b. 1924)
Såld

Robert Frank (b. 1924)

Slutpris
4,032,151 SEK

FRANK STELLA (NE EN 1936)
Såld

FRANK STELLA (NE EN 1936)

Slutpris
4,675,534 SEK

Frank Stella (b. 1936)
Såld

Frank Stella (b. 1936)

Slutpris
3,583,665 SEK

ROBERT FRANK (B. 1924)
Såld

ROBERT FRANK (B. 1924)

Slutpris
2,897,681 SEK

'Charleston, S. C.'
Såld

'Charleston, S. C.'

Slutpris
2,836,790 SEK

Såld

ROBERT FRANK (b. 1924)

Slutpris
2,044,035 SEK

Såld

ROBERT FRANK (B. 1924)

Slutpris
1,527,750 SEK

Såld

New Orleans (Trolley)

Slutpris
1,667,400 SEK