Fickur 1800-tal
Fickur 1800-tal

Fickur 1800-tal

Visa bud Utrop
2,000 SEK

HERRFICKUR, 1800-tal, vitmetall, s.k. skelettur, vitemaljerad urtavla, spindelgång, boett daterad 1831, diameter 56 mm
Visa bud Utrop
2,000 SEK

Sålda föremål