Figurin i gips
Figurin i gips

Figurin i gips

Visa bud Utrop
1,000 SEK

FIGURIN, 1900-tal, gips, föreställande kvinna, signerad "O.B", höjd ca 37 cm
Visa bud Utrop
1,000 SEK