FRANCO COSTA. "America´s Cup", färglitografi, signerad.

Bladmått 80 x 60 cm.
Visa bud Utrop
1,000 SEK

Relaxing Moments

Relaxing Moments

62,361 SEK

Playin' Pool

Playin' Pool

91,143 SEK

Two Girls with Flowers

Two Girls with Flowers

8,635 SEK

Untitled - Blue Abstract

Untitled - Blue Abstract

24,465 SEK

Safari Animals

Safari Animals

9,114 SEK

Portrait

Portrait

52,767 SEK

Jungle Scene

Jungle Scene

17,269 SEK

Farmyard Chickens

Farmyard Chickens

33,579 SEK

Flower Still Life

Flower Still Life

23,985 SEK

World Cup

World Cup

3,358 SEK

Sålda föremål

At Five in the Afternoon
Såld

At Five in the Afternoon

Slutpris
110,974,050 SEK

Spectre du soir sur la plage
Såld

Spectre du soir sur la plage

Slutpris
56,953,146 SEK

Cup of Coffee
Såld

Cup of Coffee

Slutpris
28,193,432 SEK

The Endless Night
Såld

The Endless Night

Slutpris
32,231,863 SEK

Såld
"Nez Long et Chaise Septembre"
Såld

Slutpris
12,345,269 SEK

Stormlandskap
Såld

Stormlandskap

Slutpris
14,262,500 SEK

Ivanov, Alexander Andreivich
Såld

Ivanov, Alexander Andreivich

Slutpris
13,400,000 SEK

Campbell's Soup Can
Såld

Campbell's Soup Can

Slutpris
15,196,995 SEK

Woman Contemplating Yellow Cup
Såld

Slutpris
11,741,525 SEK