G. SCHÖNBORN. Skogsbäck. Olja på duk, signerad.

60x80 cm.
Visa bud Utrop
2,500 SEK

Church near Hatsboro, PA

Church near Hatsboro, PA

6,253 SEK

Venice Canal

Venice Canal

5,772 SEK

Woman Looking out a Window

Woman Looking out a Window

16,835 SEK

Capri and Boats

Capri and Boats

4,088 SEK

A Double House

4,329 SEK

Enchantment Lilies

4,569 SEK

Young Man Reflecting

2,886 SEK

Purple Dress

3,127 SEK

Sålda föremål

Pikene på broen (Girls on the Bridge)
Såld
Suddenly Last Summer
Såld

Suddenly Last Summer

Slutpris
59,257,869 SEK

Såld
I. g.
Såld

I. g.

Slutpris
22,827,218 SEK

Såld

Slutpris
26,000,000 SEK

Såld

"Paysage, Méditerranéen"

Slutpris
16,093,439 SEK

Såld

Peter Paul Rubens

Slutpris
16,600,000 SEK

Såld

Corteo

Slutpris
18,211,275 SEK