Aprilljus II - Jan Stenmark
Aprilljus II - Jan Stenmark

Aprilljus II - Jan Stenmark

2,500 SEK

TITEL: TEKNIK: LITOGRAFI STORLEK: B49XH66 UPPLAGA:  25 EX HC NUMRERAD/ SIGNERAD ALLTID FRI FRAKT
2,500 SEK

Sålda föremål

Maternité (II)
Såld

Maternité (II)

Slutpris
277,984,720 SEK

Grande femme II
Såld

Grande femme II

Slutpris
239,610,150 SEK

Study for Portrait II
Såld

Study for Portrait II

Slutpris
191,541,240 SEK

TROIS HOMMES QUI MARCHENT II
Såld

TROIS HOMMES QUI MARCHENT II

Slutpris
108,649,675 SEK

Untitled II – Willem de Kooning
Såld

Slutpris
116,095,460 SEK

Louise Bourgeois (1911-2010) Spider II
Såld
Moskau II (Moscow II)
Såld

Moskau II (Moscow II)

Slutpris
78,704,775 SEK

Relief éponge or (RE 47 II)
Såld

Relief éponge or (RE 47 II)

Slutpris
69,274,468 SEK