Gitarr, Levin Deluxe 60-tal
Gitarr, Levin Deluxe 60-tal

Gitarr, Levin Deluxe 60-tal

14,840 SEK

Levin Deluxe, Snr: 444587, tillverkad i Sverige 1964, hårt fodral utan stoppning, krackeleringar & små stötskador på kropp, extra stall, volym- och
14,840 SEK