GOLVLAMPA 1900-talets mitt
GOLVLAMPA 1900-talets mitt

GOLVLAMPA 1900-talets mitt

GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 2 ljusarmar, mässing & alm/almrot, höjd 148 cm, nydragen el, bruksslitage.